Program „Insights Discovery Skuteczna Sprzedaż™”

To program skierowany do Twojego zespołu handlowego, koncentrujący się wokół dwóch obszarów:

  • Rozwoju samoświadomości sprzedawcy – tylko znając swój indywidualny styl funkcjonowania i jego wpływ na realizację procesu sprzedaży, możesz świadomie rozwijać relacje i współpracę z klientem. Ważne jest przyjrzenie się swoim tendencjom i obszarom do rozwoju na każdym z etapów sprzedaży (od przygotowania i nawiązania kontaktu, aż po kontynuowanie współpracy). Ważne jest, aby rozróżnić i zrozumieć, co jest preferencją a co kompetencją w podejściu do klienta, na czym możesz budować, a co nadal wymaga pewnego nakładu pracy.
  • Typologii klienta – umiejętnie rozpoznając styl funkcjonowania Twoich klientów, możesz adekwatnie odpowiadać na ich potrzeby. Dotyczy to nie tylko komunikacji, ale także odpowiedniej prezentacji oferty czy strategii domknięcia transakcji.

Insights Discovery Skuteczna Sprzedaż™ pozwoli Ci skoncentrować się na obu, lub jednym z wybranych aspektów; pozwoli zbudować świadomą, kompetentną kadrę sprzedażową. Za sprawą przejrzystych i praktycznych materiałów warsztatowych dostępnych zarówno dla uczestników jak i trenerów, program jest niezwykle użyteczny, a płynąca z niego wiedza łatwa do zapamiętania i wykorzystania.

Narzędzia wykorzystywane w programie: Profil Indywidualny moduł Podstawowy, Profil Indywidualny moduł Skuteczna Sprzedaż, zeszyt ćwiczeń „Discovery – nowe spojrzenie na skuteczność sprzedaży”.

Sprawdź czy osoba, z którą współpracujesz jest aktualnie akredytowanym konsultantem Insights Discovery.

Każdy Konsultant, który przejdzie pełen proces Akredytacji otrzymuje Certyfikat ważny przez 2 lata. Po tym czasie konieczne jest odświeżenie Akredytacji.