Badania indywidualne

Chcesz lepiej poznać siebie? Zaplanować dalszy rozwój? Spotkałeś się już z modelem Insights Discovery™ i chciałbyś otrzymać swój Profil Indywidualny? Wypełnij Kwestionariusz Preferencji i umów się na sesję informacji zwrotnej!

Magdalena OstrowskaIstnieje możliwość przeprowadzenia indywidualnego badania Kwestionariuszem Preferencji Insights Discovery™. Wystarczy skontaktować się z nami, zamówić takie badanie i ustalić jego termin. Otrzymasz od nas link do Kwestionariusza online, na podstawie którego wygenerujemy Profil Indywidualny. Kolejny krok, to informacja zwrotna do Profilu. Może ona mieć formę spotkania lub rozmowy telefonicznej. Podczas sesji bliżej przyjrzysz się swojemu stylowi funkcjonowania, poznasz mocne strony oraz obszary do rozwoju, pogłębisz swoją samoświadomość. Konsultantów obowiązuje zasada poufności danych, zatem szczegóły rozmowy będziesz znać tylko Ty i osoba udzielająca feedbacku. Jeśli znasz kogoś, kto posiada aktualny Certyfikat Akredytacyjny i ma uprawnienia do pracy z modelem Insights Discovery™, możesz poprosić go o feedback. Wystarczy, że ta osoba wyśle do nas maila z potwierdzeniem, że udzieli informacji zwrotnej do Twojego Profilu.

Profil Indywidualny z sesją informacji zwrotnej może być także znakomitym, oryginalnym i cennym prezentem dla kogoś bliskiego! Pomoże Wam także lepiej nawzajem się poznać.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zamówić badanie? Napisz do nas.

Sprawdź czy osoba, z którą współpracujesz jest aktualnie akredytowanym konsultantem Insights Discovery.

Każdy Konsultant, który przejdzie pełen proces Akredytacji otrzymuje Certyfikat ważny przez 2 lata. Po tym czasie konieczne jest odświeżenie Akredytacji.