Nasze wartości

Chcemy być i jesteśmy zapleczem merytorycznym w Polsce w zakresie Insights Discovery™. Dokładamy starań, aby pogłębiać naszą wiedzę zarówno w zakresie modelu jak i psychologii jungowskiej. Naszymi odkryciami dzielimy się z naszymi Akredytowanymi Konsultantami; można kontaktować się z nami na każdym etapie współpracy – chętnie pomagamy, udzielamy odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Szybkość reakcji i jakość dostarczanych rozwiązań/serwisu to dla nas priorytet. W miarę naszych możliwości, staramy się działać szybko i błyskawicznie reagować na potrzeby Klientów. Dotyczy to różnych obszarów współpracy. Dbamy o to, aby serwis poakredytacyjny (merytoryczny, organizacyjny i techniczny) dla naszych konsultantów funkcjonował niemal 24 godziny na dobę, chcemy być dla Was realnym wsparciem!

Zaufanie i relacje. Chcemy, aby nasze relacje z partnerami biznesowymi opierały się na wzajemnym zaufaniu. Budujemy relacje oparte na szczerości i zasadach fair play. Nie chcemy kontrolować, wierzymy, że wszystkim nam zależy na tym, aby Insights Discovery™ cieszyło się dobrą marką i opinią na rynku, dlatego zakładamy, że osoby pracujące z metodą przestrzegają zasad etyki i działają zgodnie z wytycznymi dla akredytowanych konsultantów.

Etyka konsultanta. To dla nas niezwykle istotna kwestia. W trosce o jakość usług opartych na narzędziach i programach Insights Discovery™, każdy akredytowany konsultant zobowiązuje się do przestrzegania pewnych zasad pracy z modelem. Należą do nich m.in. obowiązek udzielania informacji zwrotnej do Profilu Insights Discovery™ - Profile nie mogą być dokumentami wręczanymi respondentowi bez słowa wyjaśnienia i informacji jak można z nim dalej pracować. Każdy konsultant dostarczający rozwiązań na bazie modelu Insights Discovery™ powinien posiadać i móc okazać aktualny Certyfikat Akredytacyjny. Reagujemy tam, gdzie wiemy o łamaniu ww. zasad.

Sprawdź czy osoba, z którą współpracujesz jest aktualnie akredytowanym konsultantem Insights Discovery.

Każdy Konsultant, który przejdzie pełen proces Akredytacji otrzymuje Certyfikat ważny przez 2 lata. Po tym czasie konieczne jest odświeżenie Akredytacji.