Historia Insights Discovery w Polsce

Insights Poland Sp. z o.o. jest na rynku polskim wyłącznym przedstawicielem Insights Learning & Development – organizacji konsultingowej z siedzibą w Dundee, Szkocja.

Założona w 1987 r. przez Andiego Lothiana firma rozwinęła międzynarodową sieć konsultantów i trenerów, wspomagających funkcjonowanie wielu renomowanych firm światowych w zakresie business development i business relationship management. Korzystając z wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia ekspertów i akredytowanych konsultantów ILD na całym świecie, a także będąc częścią międzynarodowej organizacji, jesteśmy w stanie wdrażać programy rozwojowe wśród naszych klientów w wielu krajach, zachowując przy tym spójność i określone standardy.

Spółka została powołana do życia w roku 2000. Dzięki naszej działalności metoda Insights Discovery™ stała się powszechnie znana na rynku polskim, a Akredytację uzyskało blisko 800 konsultantów. Dokładamy wszelkich starań, aby udostępniać w Polsce w ojczystym języku wszelkie narzędzia i programy tworzone w naszej szkockiej centrali. W ten oto sposób w języku polskim funkcjonuje już Profil Indywidualny, Profil Discovery Full Circle oraz Profil Efektywności Zespołu. Do wszystkich tych narzędzi dostępne są także materiały dla konsultantów i uczestników, a także programy szkoleniowe.

Wszystkie nowości wdrażane są dzięki pracy niewielkiego, ale niezwykle zgranego polskiego zespołu, dla którego jakość podejmowanych działań jest priorytetem!

Sprawdź czy osoba, z którą współpracujesz jest aktualnie akredytowanym konsultantem Insights Discovery.

Każdy Konsultant, który przejdzie pełen proces Akredytacji otrzymuje Certyfikat ważny przez 2 lata. Po tym czasie konieczne jest odświeżenie Akredytacji.